Platební metody


Online platby kartami Mastercard, Visa, Diners, Maestro

 • Online platba kartou je s ČSOB bezpečná

  Při platbě nejsou vaše platební údaje nikdy sdíleny s obchodníkem. V adresním řádku prohlížeče si prosím ověřte, že se nacházíte na stránce platebnibrana.csob.cz a že zelená ikonka zámečku indikuje bezpečné spojení

  Před platbou se prosím ujistěte, že vaše karta má aktivní možnost platit na internetu. U vydavatele vaší karty vyžadujte další zvýšení bezpečnosti platby pomocí jednorázového ověření technologií 3D Secure (například SMSkou stejně jako při potvrzování transakcí v elektronickém bankovnictví).

  Plaťte kartou, která má povolené platby na internetu. Přenos je šifrovaný a bezpečný. Pro platbu online musí být karta vydaná v EU.

 • Online platba kartou při ukončení objednávky

  Platba kartou je velice pohodlný, rychlý a bezpečný online převod peněz. Konečná částka z objednávky bude automaticky převyplněna do platební brány ČSOB. Doplníte jen potřebné údaje z platební karty.

  Pokud je transakce autorizována a platba proběhne okamžitě, zboží odesíláme ihned. Přijatá a zaplacená objednávka do 14 hodin bude odeslána ihned. Objednávky přijatá a zaplacené po 14 hodině budou odeslány následující pracovní den.

 • Na dobírku - platba kartou při dodání zboží

  Při dodání zboží na vámi určenou adresu ve vaší objednávce zaplatíte přepravci platební kartou. Tato transakce je zpoplatněna poplatkem za dobírku, výše poplatku je vámi odsouhlasena na konci objednávky. Jiné poplaky při dodání zboží již platit nebudete.


Platba převodem na účet, hotovostní platba


 • Platba převodem na účet

  Po dokončení vaší objednávky je pro vás  zboží ihned rezervováno. Budete informováni zaslaným emailem s potřebnými informacemi k platbě, včetně variabilního symbolu, který je nutné při platě uvést. Pro snadnější zadání platebního příkazu můžete použít QR kód, který se objeví po ukončení objednávky.

  QR kód pro rychlé vyplnění platebního příkazu v mobilních bankovních aplikacích, stačí vyfotit chytrým telefonem a platební příkaz se vyplní automaticky.

  Při platbě převodem na účet se musí počítat s prodlevou připsání vaší platby na náš účet 1-2 pracovní dny. Jakmile je platba připsána na účet, objednávka bude ihned odeslána. Doporučujeme našim zákazníkům raději využít platbu online.

  Informace o aktuálním stavu Vaší objednávky je k dispozici po přihlášení do vašeho účtu Moje objednávky. O změně stavu vaší objednávky budete informováni na Vaši mailovou adresu.

 • Hotovostní platba

  Při dodání zboží na vámi určenou adresu ve vaší objednávce zaplatíte přepravci hotovostí. Tato transakce je zpoplatněna poplatkem za dobírku, výše poplatku je vámi odsouhlasena na konci objednávky. Jiné poplaky při dodání zboží již platit nebudete.